Atrakcje

 

Mini ZOO

Przy naszej restauracji stworzyliśmy ku uciesze dzieci Małe zoo. Zaglądajcie do nas i sprawdzajcie jak zwierzaki rosną, może bliżej zaprzyjaźnicie się z którymś, a może niedługo przybędą kolejni mieszkańcy. Sami zobaczcie jak żyje się mieszkańcom naszego ZOO.


 

Ekspozycja Rzeźb w restauracji Nordowi Mol.

Na terenie przyległym do Restauracji Nordowi Mol możemy podziwiać ekspozycję rzeźb o tematyce ludowej. Zwykle będą to pierwsi mieszkańcy „Północnego Miejsca”, przez których zostaniemy gorąco przywitani. Nie należą może do najbardziej rozmownych ale na pewno dzięki ich obecności poczujemy ducha minionej epoki. A wszystko to w jednym miejscu. Celbowo, Restauracja Nordowi Mol.

 

Zabytkowe narzędzia i sprzęty rolnicze

Chcesz maksymalnie wczuć się w klimat XIX-wiecznych Kaszub? W tamtych czasach ludzie nie mogli posługiwać się zaawansowanymi technologicznie narzędziami, które dostaliśmy w prezencie od naszej cywilizacji. Wykorzystywało się siłę mięśni, zwierząt i prostych narzędzi ludzie musieli wykonać taką samą pracę w gospodarstwie jak my dziś. Poświęć chwilę i odszukaj wszystkie maszyny i narzędzia rolnicze z minionej epoki, które zlokalizowane są na terenie Restauracji Nordowi Mol.

 

 

 

Ogród letni z oczkiem wodnym i kołem młyńskim.

Obiekt posiada przepięknie zaaranżowany ogród letni z oczkiem wodnym i kołem młyńskim. Wszechobecna zieleń, kolory kwiatów, przyrestauracyjny ogródek warzywny, tudzież przemykające kroliki, tworzą obraz sielskości tego miejsca.

 

 

 

 

Internet bezprzewodowy - WiFi

Restauracja Nordowi Mol z myślą o swoich klientach uruchomiła darmowy punkt dostępowy Internetu bezprzewodowego – WiFi. Teraz przy łyku pysznej kawy w Secesyjno-Kaszubskim, XIX-wiecznym wnętrzu, możesz sprawdzić pocztę, zrobić zakupy lub po prostu do woli surfować po zasobach Internetu.
KONTAKT

Restauracja "NORDOWI MÔL"
Celbowo k/Pucka
na trasie Reda - Władysławowo

Zapraszamy codziennie
od 11.00 do 21.00


tel.: (058) 673-20-02

kom. 0 607-36-05-36


lokalizacja i dojazd


AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ
Obowiązek informacyjny
Copyright: Restauracja Nordowi Mól. Projekt i realizacja: PodisPromotion